فروشگاه اینترنتی طلای ترمه
فروشگاه اینترنتی طلای ترمه نماد اعتماد الکترونیک
11:15 ق.ظ تاریخ
1788/11 اونس طلا
10,118,150 طلای 18 عیار
قوانین و مقررات
در راستای خدمات دهی عالی به همه مشتریان عزیز سری قوانین جهت بهره حداکثری در سایت رسمی طلای ترمه اجرا میگردد که به قرار زیر می باشد.
در ادامه منظور از فروشنده در هر کجای متن قوانین, فروشگاه اینترنتی طلای ترمه و منظور از خریدار شخص درخواست دهنده کالا می باشد.
 1. فروشنده متعهد میگردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار,در حد توان و اختیارات قانونی مراقبت نمایید و این اطلاعات را کاملا محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه ننماید.
 2. فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کاملی در مورد وزن و مشخصات فیزیکی کالا و برند سازنده در اختیار خریدار قرار دهد.
 3. فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص( پس از کنترل کیفیت) و مطابق آنچه معرفی شده و طبق شرایط به خریدار ارسال نماید.
 4. فروشنده موظف است در صورت معیوب بودن کالا, کالای سالم را در کوتاه ترین زمان ممکن برای خریدار ارسال نمایید.
  تبصره 1_ به علت وابستگی شدید طلا به وزن و احتمال کم در هم وزن بودن دو یا چند کالای مشابه, فروشنده موظف است وزن و قیمت کالای سالم مشابه, که در ماده 4 اعلام شد را به خریدار اعلام نمایید و در صورت توافق مابه التفاوت از خریدار دریافت و یا به ایشان پرداخت گردد و سپس کالا برای خریدار ارسال گردد.
  تبصره 2_ اگر به هر علتی فروشنده پس از کنترل کیفیت( وجود نقص در کالای خریداری شده) یا دلایل دیگر نتواند کالای مورد نظر خریدار را فراهم نمایید موظف است در کوتاه ترین زمان ممکن کل مبلغ خریدار را به حساب تعیین شده از سوی خریدار واریز نمایید و هیچ گونه هزینه ای را کم ننماید.
 5. کلیه مرسولات ارسالی از سوی فروشنده توسط سازمان پست جمهوری اسلامی به محل تعیین شده از جانب خریدار ارسال میگردد.
 6. کلیه مرسولات ارسالی از جانب فروشنده معادل کل مبلغ ارسالی بیمه میگردد و در صورت هرگونه خسارت در حین پروسه ارسال, مسئولیت آن به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی می باشد و فروشنده متعهد میگردد پیگیری کامل جهت تحقق کامل حقوق مشتری را از شرکت پست نمایید و مراتب را مرتبا به استحضار مشتری برساند.
  تبصره 1_ خریدار موظف است در هنگام تحویل کالا از صحت و سلامت کالا اطمینان حاصل نماید ودر صورتی که نقص یا باز شدگی یا مورد غیر معمولی را در بسته مشاهده کرد از تحویل کالا جدا خودداری نماید و کالا را به شرکت پست مرجوع نماید. در صورت تحویل کالا از شرکت پست این امر به منزله صحت و سلامت بسته پستی بوده و هیچ عذری از جانب خریدار پذیرفته نیست.
  تبصره 2_ در صورتی که نقص در بسته پستی نبوده و خریدار پس از باز کردن مرسوله پستی متوجه نقص فنی در کالا شد, باید مراتب را سریعا به فروشنده ابراز نمایید و پس از برسی توسط تیم کنترل کیفیت طلای ترمه, در صورتی که صحت ادعای خریدار تایید گردد, فروشنده کالا را با هزینه خود بازگشت داده و کالای جایگزین با شرایطی که در قبل اعلام شد( ماده 4) برای خریدار ارسال می نماید و یا در صورت عدم توانایی در تولید کالا مبلغ را به صورت کامل بدون هیچ کم و کاستی به خریدار تحویل مینماید . بدیهی است درصورتی که فروشنده تشخیص دهد کالا نقص فنی نداشته هزینه بازگشت و ارسال مجدد بر عهده خریدار می باشد.
 7. _ خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را در اختیار فروشنده قرار دهد.
 8. در مواردی هزینه مختصری جهت مراحل بسته بندی پستی کالا لحاظ میگردد و مابقی هزینه ها از جمله هزینه پست و بیمه بر عهده فروشنده می باشد.
 9. خریدار موظف است در هنگام مراجعه مامور پست در محل حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل, ظرف مدت تعیین شده به واحد پستی محل سکونت مراجعه و کالا را دریافت نماید.
 10. شرایط بالا ممکن است تغییر یابد و خریدار باید مرتبا با مراجعه به همین صفحه از شرایط جدید مطلع گردد.
 11. ثبت سفارش به منزله خرید و قبول کلیه تعهدات بالا می باشد و حق اعتراض را از خود سلب می نماید.

به امید خریدی مطمئن و آسان برای همه هموطنان عزیز